Apple iMac Power Ünitesi ya da Power card Arızaları,

Apple iMac power ünitesi,

               Apple iMac power ünitesi, Normal şebeke enerjisini, Apple iMac cihazın çalışma değerlerine adapte eden, aynı zamanda  Apple iMac çalışması esnasında gerekli ve değişken enerji akımlarını yöneterek diğer ünitelere gönderen, enerji düzenleyici ünitedir.Apple iMac power ünitesi bir elektronik kart üzerine adapte edilmiş birçok bobin, diot vb. elektronik aparatların oluşturduğu bir bütündür. Apple iMac power ünitesi, sektörde birkaç farklı isimle de anılmaktadır. Örneğin Apple iMac power card, Apple iMac power supplay, Apple iMac power ünitesi gibi. 

Apple iMac power ünitesi arıza sebep ve çözümleri,

               Apple iMac power card ünitesi, dışarıdan alınan enerjinin değişken aralıklarda ve bozuk olması, ani elektrik gidiş gelişlerinden etkilenerek bozulabilir. Apple iMac cihazının hiç çalışmaması, açmaya çalıştığınızda hiç enerji gelmemesi Apple iMac power card ünitesinin bozulduğu anlamına gelir. Bu tür durumlarda Apple iMac power ünitesi tamir edilebilir ya da birebir değişimi yapılabilir. Apple iMac power card ünitesinin tamir işlemi, kolay olmadığından ya da tamir bilgisine sahip kişi sayısı fazla olmadığından, genelde tamir edilmek yerine birebir değişim yapılarak çözüm ulaşılır.

          Apple iMac power supplay tamiri servisimizde çok başarılı olarak yapılan işlemler arasındadır ve 1 yıl garantili olarak yapılır. Yeni bir Apple iMac power ünitesi değişimi kullanıcıya yaklaşık 4-5 kat daha fazla maaliyet çıkarabilmektedir.

          Eğer mümkünse Apple iMac power ünitesini değiştirmek yerine tamir ettirerek, hem servis işlemini çok daha az maaliyetle sonlandırabilir, hem cihazınızın genel orijinalliğini korumuş olur ve hemde tüm bu işlemlere " 1 yıl servis işlem garantisi " ile sahip olabilirsiniz..!