Kuruluşumuz, Firma Yapımız,

          Notebook Mühendislik,  1999 yılında taşınabilir pcler ve bilgisayarlı endüstriyel sanayi makineleri ve bunların elektronik kart tamirlerini yapmaya başlamış ve böylece ileri tarihlerde gerçekleştireceği teknik hizmet tipi ve alanını ve doğrultusunu belirlemeye başlamıştır. Matematik  mühendisi ve Elektronik mühendisi iki arkadaş tarafından kurulan firma, bugün çok daha geniş kadrosuyla, birçok kurumsal firmanın yanı sıra, yetkili bazı apple servis ve notebook servis noktalarına da hizmet vermektedir.

    Apple iMac, Apple Macbook ve Diğer Tüm Notebook Markaları teknik servisini verdiğimiz ürünlerdir. Bunun yanı sıra iPad, Samsung, Lenovo, Asus gibi Tablet markalarının tamirleri de gerçekleştirilmektedir.

    Kuruluşumuzun farklılık yarattığına inandığımız en büyük özelliği, "Kritik, riskli ve zor" Elektronik Tamir işlemleri konusunda başarı oranımızın yüksek olması ve buna dayanarak "1 yıl gibi Servis Garanti süreleri verebilmemizdir.Buna örnek olarak iMac ekran chipset değişimi, iMac Power supplay ve besleme devre onarım işlemlerimizi sayabiliriz . Birçok elektronik parçanın tümleşik bir şekilde çalıştığı elektronik cihazlarda, sorunlu üniteyi yenisiyle değiştirmek tabiidir ki bir çözüm yoludur. Ancak bu işlem bazen çeşitli sebeplerden dolayı mümkün olamaz. Birebir yedek parça stoğu bulunamaz, ya da bulunduğunda, o üniteyi komple değiştirme maaliyeti, cihaz bedeliyle kıyaslandığında çok pahalı olabilir. İşte bu tip durumlarda sorunlu ünitenin Tamir edilebilmesi büyük önem taşır. Ancak yine Hiç kuşku yoktur ki bu onarım, tamir işleminin yenisi kadar sağlıklı olması, daha sonra aynı sorunları çıkarmaması, Kalıcı ve kesin çözüm şeklinde olması Şarttır. İşte Servisimizde bunu profesyonel ekip ve ekipmanlarla sağladığımıza inancımız tamdır. Bu sebepten dolayı da yaptığımız tüm servis işlemlerinde, işlem tipine göre "6 AY' dan 1 YIL'a kadar SERVİS-İŞLEM Garantisi" verilmektedir. Bu Garantinin anlamı, cihaz aynı sebepten dolayı 'Verilen Garanti Süreleri İçinde' aynı sorunu çıkardığında, Onarım ve Servis işlemi Ücretsiz yapılacaktır..!

    Bazı örneklerle anlatmak istediğimizde, Örneğin bir iMac besleme devre arızasında, power kart ünitesi ya da power supplay değişimi 800-1000 tl civarında iken, elektronik tamir yöntemlerimizle bu servis maaliyet bedeli '1 Yıl Garantili olarak' 300-400 tl yi geçmez. Herhangi bir Macbook Anakart değişim bedeli 2500-4500 tl. civarında iken, Bu Anakart tamiri '1 Yıl Garantili olarak' 350 - 600 tl aralığında çözüme kavuşabilir. Eğer Anakart chip değişimi gerekliyse, yine Anakart komple değişmeden, sadece chipset değişimi ile '4-6 ay garantili olarak 500-800 tl aralığında kesin ve kalıcı çözüm sağlanabilir.    Bu tarz onarım işlemlerinin her zaman mümkün olmayacağı, birebir ünite-parça  değişiminin de bazı durumlarda kaçınılmaz olabileceği de bir gerçektir.

1 YIL GARANTİ, ÜCRETSİZ KARGO ..!