lP 8, lP 8 Plus Anakart
lPhone 8 ve lPhone 8 Plus Cihazlarda,
Mikro Düzeyde Anakart Tamir ve Yenileme İşlemleri,
Sıvı Temas Problemleri, Baseband Sorunları Çözümleri,
%100 Apple Orijinal Parça Garantisiyle..!

     iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Mikro Düzeyde Anakart Müdahale ve Tamir İşlemleri ;

     Servisimizde, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Anakart Tamir Servis İşlemleri, Apple cihazlarda ciddi servis tecrübesine sahip Uzman Ekip ve Ekipmanlarla yapılmaktadır. Tüm Operasyonlarda %100 Orijinal Apple Parça kullanılır. Tüm Yapılan İşlemler 6-12 Ay Arası Garantilidir.

     iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Sıvı Teması ve Diğer Arıza Sebepleri ;

 • iPhone 8 Sıvı Teması, iPhone 8 Cihazın denize, havuza girmesi, suya düşmesi, üzerine herhangi bir sıvı dökülmesi, Çay, Kahve,Kola vs... 
  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Cihazlarda, Yukarıdaki nedenlerden dolayı oluşabilecek sıvı temaslarında, mutlaka iPhone 8 Anakart sökülmeli ve Aşağıda ayrıntıları belirtilen sıvı temas işlemleri Uygulanmalıdır. Çünkü herhangi bir sıvı iPhone 8 Anakart üzerindeki iletken kısımlarla temas ettiğinde, çok hızlı bir şekilde ve özellikle iletken bağlantı noktalarında oksidasyona, korozyona sebep olur. Bu durum temizlenmedikçe çok hızlı bir şekilde iPhone 8 Anakart Deforme olur, Çeşitli kısa devre oluşumları ve çeşitli ünitelerde, chip entegre vs. yanmaları olur. iPhone 8 Çalışmaz hale gelir. iPhone 8 Anakart Tamiri, temizliği yapılarak sorun çözülür.

   
 • Fiziksel Darbe, iPhone 8 Cihazı, düşürmek, bir yere çarpmak,
  iPhone 8 tamir işlemi gerektiren ve en çok rastladığımız nedenlerden biri de cihazın fiziksel darbelere maruz kalmasıdır. iPhone 8 yere düşme, bir yere çarpma şeklindeki olaylarda, Öncelikli olarak iPhone 8 LCD Ekran kırılabilir, iPhone 8 kasa öncelikle köşelerden zarar görebilir, yamulabilir. Bazı durumlarda iPhone 8 Anakart dahi zarar görebilir, çatlayabilir, kırılabilir. iPhone 8 Anakart üzerindeki veriyolları kopabilir. Bu tip durumlarda iPhone 8 Anakart Tamir İşlemi Uygulanır, Kırılan lcd ekranlar değiştirilebilir.


   
 • Uygun ya da Orijinal olmayan, Yan sanayi Şarj cihazı yada Pil Kullanmak,
  iPhone cep telefonları Orijinal olmayan yan sanayi Şarj cihazları ve Bataryalara karşı hassas cihazlardır. Kendine özgü teknik yapılarından dolayı sadece orijinal pil ve Şarj cihazlarında sıkıntısız çalışırlar. Orijinal olmayan Ünitelerle beraber çalıştığında kolaylıkla bozulurlar. iPhone Şarj cihazları koruma fonksiyonlarına da sahip standart dışı cihazlardır. Sadece soket yapısı ve voltaj benzerliği, Orijinal olmayan bir şarj cihazını ya da bataryasını iPhone Cihazda kullanılabilir kılmaz. Orijinal olmayan Şarj cihazları iPhone 8 Anakarta, iPhone 8 power kontrol ünitelerine zarar verir. iPhone 8 Anakart tamir İşlemi Yapılarak, iPhone 8 Cihazınız çalışır hale getirilebilir.

   
 • Tamir yada bakım amaçlı yapılan Bilinçsiz Müdahalelerin Cihaza zarar vermesi
  iPhone 8 Anakart tamir İşlemlerinde ve en sık rastladığımız olaylardan biri de, Tecrübesiz ve bilinçsiz müdahaleler sonucu iPhone 8 Anakartın ya da diğer bir ünitelerin zarar görmesidir. Sadece ekran ya da koruma camı dahi takarken, yada basit bir arızayı onarırken, tecrübesiz kişi yada kuruluşlar iPhone 8 cihaza çok daha fazla zarar vermekte, büyük onarım ve müdahale gerektirecek işlemlere sebep olmaktadır.Bu sebeple iPhone cihazlarınızı, tecrübesinden kalitesinden emin olmadığınız kişi ya da kuruluşlara teslim etmeyiniz, müdahale ettirmeyiniz.

   

     iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Cihazlarda Yapılan Onarım İşlemleri ;

 • iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Anakart Tamiri ; 
  iPhone 8 Anakart tamir işlemlerinde, sıvı temas veya düşme sonucu oluşan zararlar giderilir. Sıvı temas gören iPhone 8 Anakartı ve cihaz komple sökülür, iPhone 8 Anakart, özel solüsyonlarla önce komple yıkanır. Yabancı sıvı ve maddelerden arındıktan sonra kurutulur. Sonrasında iPhone 8 Anakart Üzerinde, sıvı temastan dolayı oluşan oksitlenme ve bunun yol açtığı Kısa devreler yok edilir. Kısa devre anında zarar gören entegre, chip üniteleri varsa Orijinali ile değiştirilir.


   
 • iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Ses entegresi ve Mikrofon Tamiri ;
  Konuşma sırasında ses gitmemesi yada arayanı duymama şeklindeki sorunlardır. iPhone 8 Anakart üzerindeki ses entegresi ve Microfon üniteleri değiştirilerek çözülen sorunlardır.


   
 • iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Baseband entegresi İşlemleri ;
  iPhone 8 cihazınızda sürekli şebeke problemleri yaşıyorsanız, sorun muhtemelen Baseband chip problemidir. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Anakart Base band Entegresi-Chipi, Telefon operatörleriyle iPhone 8 Arasındaki bütün haberleşmeyi sağlayan ve düzenleyen ünitedir. iPhone 8 Base band chip arızalandığında ya da base band chip etrafındaki veriyollarında kopukluk olduğunda, telefon çalışır ancak servis yok mesajı verir. Çünkü servis operatörü ile iletişimi kopuktur. iPhone 8 anakart üzerindeki baseband chip sorunu onarım- değişim yoluyla giderilir.

   
 • iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Anakart Değişim, Anakart aktarma İşlemleri ;
  iPhone 8 Anakart ünitesi, tamir edilemeyecek seviyede zarar görmüş ise, herhangi bir onarım yöntemiyle anakartı ayağa kaldırma şansı kalmamış ise, son ve en maaliyetli yöntem olarak, Farklı bir anakart takarak cihaz onarılmaya çalışılır. Bu yöntemde, eski anakarttaki bazı parçalar yeni iPhone 8 Anakarta aktarılarak İşlem yapılır.  

   

     12 Aya Kadar GARANTİLİ İşlem..!
          Servisimizde Yapılan Tüm iPhone 8 Anakart tamiri ve iPhone 8 Plus Anakart tamirleri, değişim, kısmi Yenileme işlemleri 1 Yıl Garantilidir. Ancak önceden farklı servislerde işlem gören, açılan, anakartı tamir edilen iPhone 8 telefonlarda Garanti süreleri anakart durumuna göre 6 ay, ve 3 ay gibi sürelerle sınırlanır. İşlem öncesi bu durum net olarak Müşterimize bildirilir.
          Garanti süreleri ve Yapılan İşlem ayrıntıları, Servis sonrası verilen 'Servis Bilgi Formu' nda Yer almaktadır.
          Onarım sonrası verilen garantiler, iPhone 8 Anakart tamirinde değişen parça, yapılan işlem için geçerlidir. Cihaz için genel garanti değildir.

     %100 Orijinal Apple Parça kullanımı..!
         
iPhone 8 Anakart ve iPhone 8 Plus Anakart Onarım İşlemlerinde herzaman %100 Apple Orijinal Parçalar kullanılır.

     Sadece Apple iPhone Servis..!
     
Teknik Servisimizde Sadece Apple Marka Cihazlara Hizmet verilmektedir. Apple iPhone, iMac, MacBook, iPad, Macmini Modellerde Tüm Anakart Onarımları , Ekran Değişimleri ve diğer Servis işlemleri 6-12 Ay Arası Garanti ve Garanti Belgeleriyle Yapılır. Tüm iPhone Modeller için gerekli olabilecek, %100 Orijinal yedek parça stoğumuz mevcuttur. 

     iphone 8 ve iphone 8 plus Cihazlarınızı Apple uzmanı olmayan servis yada şahıslara götürmeyin..!
     
Apple cihazlar diğer markalardan oldukça farklı teknik yapılara sahiptir. Ancak ciddi iphone tecrübe ve birikimi olan, özel apple onarım ekipmanları olan servis yada kişiler iphone sorunlarınızı çözebilir. Servisimize gelen iphone cihazların büyük bir kısmı, aslında basit anakart onarımı gerektiren ancak, bilinçsiz müdahaleler yüzünden çok zarar verilmiş ve bazen tamir edilebilme yeteneği kaybolan cihazlardır. Her marka telefonu başarıyla tamir eden kişi, iphone cihazda yetersiz kalabilir. Cihazınızı sadece apple ürünlerine servis veren kişi yada kuruluşlara götürmenizi öneririz.

     Ücretsiz Sevkiyat, Ücretsiz KARGO ..
     İstanbul İçinde Sürekli sevkiyatımız dolaşmaktadır. Cihazlarınız Adresinizden alınıp Servis sonrası Tekrar adresinize bırakılabilir. Adres ya da konum göndermeniz yeterlidir. Ayrıca Servisimiz YURTİÇİ KARGO İle Anlaşmalıdır. Türkiye'nin her yerinden Cihazlarınızı Ücretsiz kargolayabilirsiniz. Burada Dikkat etmeniz gerekli husus, cihazınızı darbelere korunaklı bir şekilde, çok iyi kargo pakedi yapmanız. Özellikle köşe ısımları ve Ekran kısmını korumanız gereklidir. Kargoda meydana gelecek zararlarda sorumluluk maalesef müşterilere ait olmaktadır. Ücretsiz kargo Gönderimi için ALICI MÜŞTERİ NO : 407174401 Yazmanız ve ÜCRET ALICI demeniz yeterlidir.