lpx Anakart İşlemlerilPhone X , lPhone XS ve lPhone XR Cihazlarda,
Mikro Düzeyde Profesyonel Anakart Tamir ve Yenileme İşlemleri,
Sıvı Temas Problemleri, Baseband Sorunları Çözümleri,
%100 Apple Orijinal Parça Garantisiyle..!


lPhone X , lPhone XS ve lPhone XR Cihazlarda,
Mikro Düzeyde Anakart Müdahale ve Tamir İşlemleri ;

 • Anakart Onarım ve Yenileme İşlemleri Uzman Ekip ve Ekipmanlarla yapılmaktadır.
 • Tüm Operasyonlarda %100 Orijinal Parça kullanılır.
 • Yapılan İşlemler 3-6-12 Ay Arası Garantilidir*
 • Mobile Cihazlarda Yapılan Onarım İşlemleri ;

 • iPhone Anakart Tamiri ; 
  iPhone Anakart tamir işlemlerinde, sıvı temas veya düşme sonucu oluşan zararlar giderilir. Sıvı temas gören iPhone Anakartı ve cihaz komple sökülür, iPhone Anakart, özel solüsyonlarla önce komple yıkanır. Yabancı sıvı ve maddelerden arındıktan sonra kurutulur. Sonrasında iPhone Anakart Üzerinde, sıvı temastan dolayı oluşan oksitlenme ve bunun yol açtığı Kısa devreler yok edilir. Kısa devre anında zarar gören entegre, chip üniteleri varsa Orijinali ile değiştirilir.

   
 • iPhone Ses entegresi ve Mikrofon Tamiri ;
  Konuşma sırasında ses gitmemesi yada arayanı duymama şeklindeki sorunlardır. iPhone Anakart üzerindeki ses entegresi ve Microfon üniteleri değiştirilerek çözülen sorunlardır.

   
 • iPhone Baseband entegresi İşlemleri ; 
  iPhone cihazınızda sürekli şebeke problemleri yaşıyorsanız, sorun muhtemelen Baseband chip problemidir. iPhone Anakart Base band Entegresi-Chipi, Telefon operatörleriyle iPhone Arasındaki bütün haberleşmeyi sağlayan ve düzenleyen ünitedir. iPhone Base band chip arızalandığında ya da base band chip etrafındaki veriyollarında kopukluk olduğunda, telefon çalışır ancak servis yok mesajı verir. Çünkü servis operatörü ile iletişimi kopuktur. iPhone anakart üzerindeki baseband chip sorunu onarım, değişim yoluyla giderilir.

   
 • iPhone Anakart Değişim, Anakart aktarma İşlemleri ;
  iPhone Anakart ünitesi, tamir edilemeyecek seviyede zarar görmüş ise, herhangi bir onarım yöntemiyle anakartı ayağa kaldırma şansı kalmamış ise, son ve en maaliyetli yöntem olarak, Farklı bir anakart takarak cihaz onarılmaya çalışılır. Bu yöntemde, eski anakarttaki bazı parçalar yeni iPhone Anakarta aktarılarak İşlem yapılır.